Love hard,Fuck harder
Image and video hosting by TinyPic

REFRESHFreq askedASK BOXMYSELFJERRY* ♥♥♥MY PICTURES 1000+ NotesABOUT MEMY VIDEOSTwitterADVICEYoutubeMore LinksImage and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
rhiannonbabyy said: i'm lovin how much effort you put in your theme <3 love your tumblrr btw <3 :*

thank u!

Anonymous said: Same Molly anon from the other day. I bought a half gram but what does quality Molly look like? I haven't done a whole lot so idk lol I'm a newbie

u should come off anon and submit a pic of it to me so i can let you no. molly comes in different forms so its hard to describe !

Anonymous said: I'm gonna buy Molly for the first time, what's a common amount and measurement for it? Do most people buy it by the gram or point or what? And what's a usual price range for it? Thanks!

if its your first time and just for you i would get a .2 ! it goes by .2’s and once you reach 1.0 its a gram! prices vary but in new york you can get a gram for 40-60$. many people over charge it and charge up to 80$ a gram…dont do it for a price like that! :c

Anonymous said: MAKE THAT NIGGA DO WORK life quote from now on lmfaooo

hahaha